درباره طریق راستین رهایی از تمنیات

قاچاق جنسی زنان در آمریکا، سومین تجارت سودآور!!

در حالی که آمریکا سایر کشور‏ها را به اتهام بهره‏کشی جنسی از دختران محکوم می‏کند، هر روز کودکان و دختران قاچاق شده در این کشور در کمال بی قانونی خریداری و به اجبار وارد تجارت جنسی می‏شوند.
  

به گزارش مشرق، "راشا تودی" طی گزارشی نوشت:برخلاف باور عمومی در آمریکا، بهره‏ کشی جنسی از کودکان، تنها در کشور‏های در حال توسعه صورت نمی‏گیرد. تجارت کودکان بسیار درآمد‏ساز بوده و از بین جرایم سازمان یافته در آمریکا، در سومین رتبه سود‏آوری است. غالبا نوجوانان و کودکان آمریکایی در مکان‏های عمومی، مراکز تفریحی و مدارس به خدمت گرفته می‏شوند. راشا تودی همچنین گفت: "تینا فرانت" (Tina Frundt)، موسس خانه کورتنی (Courtney’s House) - که یک سازمان غیر‏انتفاعی بوده و به دخترانی که قربانی قاچاق انسان و تجارت جنسی شده‏اند کمک می‏کند- توضیح می‏دهد که بسیاری در آمریکا فکر می‏کنند، قوانین زیادی برای حمایت از کودکان قاچاق شده وجود دارد، در‏حالی که در واقع چنین قوانینی وجود ندارد. راشا تودی افزود: مردان قدرتمند و ثروتمند آمریکا، بخصوص در واشنگتن به دنبال روابط جنسی با دخترانی که غالبا از بلوک‏های کاخ سفید قاچاق شده‏اند می‏باشند.

"فرانت" که خود بازمانده تجارت جنسی است، در واشنگتن تلاش می‏کند، تا کسانی که در خطر هستند را یافته و به آنها کمک کند. در پاسخ به این سوال راشاتودی که چگونه قربانیان را تشخیص می‏دهی؟ "فرانت" پاسخ می‏دهد: در حدود ساعت‏های 3 و 4 صبح که هیچ جایی باز نیست، در مرکز شهر مردان فراوانی را می‏یابی که دختران را نظاره می‏کنند و آن چیزی که آنها نظاره می‏کنند همان قربانیان هستند.
با وجود این همه نیرو‏های پلیس در واشنگتن، شهر همچنان بستر گرمی برای تجارت جنسی است، زیرا قوانین قربانیان را هدف‏قرار می‏دهند نه تجارت‏کنندگان را. وی در ادامه می‏گوید: حتی اگر ما قربانیان را تعقیب کرده و قاچاقچیان و خریداران را بیابیم، هیچ خطری برای قاچاقچیان و خریداران وجود ندارد. فاحشه‏گری در آمریکا غیر‏قانونی است، پس متاسفانه ما مجبوریم قوانینی تصویب کنیم که دو امر مختلف را تحت پوشش قرار دهد. "فرانت" همچنین استدلال می‏کند که باید تغییراتی بوجود بیاید تا به افرادی که ناگزیر از روسپی‏گری اجباری هستند، را کمک کرده و قاچاقچیان و خریداران را هدف قرار دهد.

منبع: سایت مشرق نیوز و سایر خبرگزاری ها در تاریخ  اوایل  اسفند ۱۳۸۹

+ نوشته شده در  دوشنبه نهم اسفند 1389ساعت 13:39  توسط بصیر  | 

 واقعا غرب کنونی به کجا می رود؟ از طرفی فمینیسم و از طرفی حیوان سالاری! ای کاش بیاندیشیم و بدون تامل از غرب تقلید نکنیم... خیر زیر را بخوانید که باور کردنی نیست ولی متاسفانه...
 
به گزارش شبکه ایران، «جوگیو»، یک جوان 20 ساله اهل منطقه «تووومبا» در ایالت «کوئینزلند» استرالیا (که نوز هم به عنوان مستعمره انگلیس می باشد و در جناح انگلوزایان علیه آرمان های بشری تلاش می کند) است. این مرد جوان روزگذشته در حضور دوستان و آشنایانش با سگ محبوبش ازدواج کرد.
بنابر گزارش رسانه‌های دولتی این کشور، این مرد جوان در مصاحبه‌ای با خبرگزاری فرانسه، گفته است، من به مدت پنج سال از این سگ نگهداری کردم و دیروز با به تن‌ کردن لباس دامادی و تهیه یک لباس مخصوص عروس برای سگم با این حیوان ازدواج کردم. لازم به ذکر است اوج انحطاط اخلاقی در این کشور ها باعث بروز چنین رفتارهایی شده است و به آنها اجازه می دهد ارزش های انسانی و اخلاقی را این چنین ساده زیر پا بگذارند. منبع:http://mouood.org/content/view/11524/2
+ نوشته شده در  شنبه بیستم آذر 1389ساعت 5:56  توسط بصیر  | 

سینما وصهیونیسم: اخیرا بی.بی.سی و  هیستوری کانال و سایر کانل های مدعی علم ورزی در آمریکا و اروپا در تائید نظریات داروین چند مستند درست کرده اند والبته فیلمهای سینمایی و مستند استراتژیک زیادی نیز قبلا در همین باره ساخته شده است. گروه مطالعاتی شهید اوینی وظیفه خود می داند که در این رابطه اطلاعاتی را به مخاطبان ارجمند وفهیمش ارائه دهد. در این راستا در آرشیو موضوعی بخشی به همین عنوان راه انداخته و مطالبی را از این دست تقدیم شما خواهیم کرد. امید که با دقت و مطالعه عمیق دروغ پردازی ها و مدیریت استراتژیک علم توسط رسانه ها ودانشگاه های سکولار و ماسون زده غربی را بهتر از گذشته بشناسیم.

اخراج دانشمندان ضد داروین از دانشگاه های آمریکا ؟!

علاوه بر محروم کردن دانشمندان ضد داروین از خدمات شهروندی اجتماعی، نام برخی از این دانشمندان را برای چاپ درهر نشریه وکتاب یا در فضای اینترنت ممنوع می کنند به گونه ای که گویا چنین دانشمندی اصلا به دنیا نیامده است

 به گزارش سرویس جنگ نرم مشرق، در بخش مستند جشنواره ی فیلم فجر سال 88 مستندی از کشور آمریکا شرکت کرد که موضوع آن بررسی نگرش داروینیستی به هستی و نیز نحوه ی تقابل صاحبان این نگرش یعنی آنها که قدرت علمی را در آمریکا در دست دارند با دانشمندان مخالف آن نظریه که معتقد به وجود نوعی طرح هوشمند در پیدایش هستی اند، می پردازد.
این فیلم مستند در 98 دقیقه سه مبحث کلیدی را همزمان دنبال می کند:
نخست نشان می دهد که در پرمدعاترین کشور جهان از نظر دموکراسی و آزادی بیان چگونه دانشمندانی را که دیدگاهی متقابل با داروینیسم داشته اند یعنی مخالف بوجود آمدن جهان بصورت تصادفی و یا انتخاب طبیعی بوده اند از دانشگاه های آمریکا اخراج می کنند. در این مستند، به صراحت تاکید می شود که حتی برخی استادان دانشگاه را علاوه بر محروم کردن آنها از خدمات شهروندی اجتماعی، (مانند سوزاندن کارت های اعتباری بانکی شان که این امر موجب می شود نتوانند نیازهای اولیه زندگی شان را رفع نمایند) حتی نام برخی از دانشمندان را برای چاپ در هر نشریه و کتاب یا در فضای اینترنت ممنوع می کنند به گونه ای که گویا چنین دانشمندی اصلا به دنیا نیامده است. آنهم نه دانشمندانی که creationist و خلقت گرا باشند بلکه کسانی که صرفا به وجود نوعی Intelligent Design یعنی طرحی هوشمند در ساخت جهان قائلند و عالم را تصادفی نمی دانند.
علت اهمیت این امر برای صحنه گردانان تمدن غرب آن است که اعتقاد به خلقت هوشمند جهان ، زمینه پذیرش خالق جهان را فراهم کرده و دین گرایی در جهان افزایش چشم گیر خواهد یافت.
دوم و در ضمن مصاحبه با دانشمندان اخراج شده از دانشگاه ها، به بررسی عقاید آنها و علل مخالفتشان با داروینیسم می پردازد و این بهانه ای می شود تا تهیه کننده ی مستند با بزرگترین داروینیست های جهان مثل پروفسور داوکینز به صحبت بنشیند و دلایلشان را در اینکه چرا جهان نمی تواند یک خالق داشته باشد یا حتی بر اساس طرحی هوشمند بوجود آمده باشد بشنود و سپس همانها را از نگاه خردگرایانه و ساینتیستی به چالش می کشاند.
سوم اینکه این مستند به بررسی ایدئولوژی های برآمده از نگرش دارونیستی و اصل بقاء اصلح می پردازد و با سفر به آلمان و دیدار از کوره های آدم سوزی و کشتارگاه های بیماران روانی، مبادی تفکر نازیسم را بعنوان نمونه ای از داروینیسم اجتماعی، طی مصاحبه با محققان این دیدگاه بررسی می کند.
این مستند اخیرا با تلاش جمعی از دانشجویان ضد داروینیسم به فارسی ترجمه و زیرنویس شده است و وبلاگی را تحت عنوان آنتی داروینیسم  http://antidarwinism.blogfa.com  به آن اختصاص داده اند. 
 
+ نوشته شده در  شنبه بیستم آذر 1389ساعت 5:52  توسط بصیر  | 

توسعه لذت در غذاها به چه قیمتی!

غلبه ماده گرایی برعقلانیت و انسانیت درغرب

قبل از خواندن مطلب تکان دهنده زیر، این مقدمه مهم را از وبلاگ صهیون پژوه بخوانید: غذاهای سریع و آماده و ساندویچی و پیتزایی! شما را کم طاقت و عجول می‌کنند. فست فودها باعث تنبلی زنان خانه دار و  کمرنگ شدن کانون خانوادگی و  گشترش چاقی و انواع و اقسام امراض بدنی و توسعه برخی سرطان ها و پولدار تر شدن شرکت های زنجیره ای فست فود چون مک دونالد و سایر ابر زرسالاران بی شرف عالم شده اند و همچنان از ابنای آدم قربانی می گیرند. دنیای وارونه ای است که در آن غذا هم باعث کمتر شدن طول عمر شده است... فست فودها باعث ثروتمندتر شدن سرمایه داران و ضعف مفرط عقلی و جسمی و روحی نسل جوان در غرب شده است و سرمایه انها را رو به افول هدایت کرده است و استراتژیست های انان را به هشذدار کشانده است... بشر حیوان صفت غربی برای توسعه دایره لذت و حیوانیت خود، حیوانات را زجر می دهد تا غذای چرب تر و لذیذ تری را تهیه و مصرف کند. واقعا حیوانات بر بشر جدید و مدرن غربی رجحان دارند. چرا مسئولین و مردم ما به فکر نیستند و روز به روز این آشغال ها در خیابان های ما بیشتر می شوند؟! پژوهشگران پزشکی نیز بارها و بارها  تاکید کرده اند که: فست فودها نه تنها برای سلامت جسمی مضر هستند بلکه می‌توانند موجب کم طاقتی و رفتارهای عجولانه و بی صبرانه در افراد شوند. نمی دانم چرا دانشگاه های علوم پزشکی ما باز هم متاثر از فضای غربزده و پوزیتیویستی پزشکان، در این باره واکنش ها و تبلیغات لازم را انجام نمی دهند!

***در این باره خواندن این مطلب خالی از لطف نیست: زیان‌های غذا در دنیای وارونه (غذاهای آماده و سریع؛ تهدیدکننده سلامت) مجله طوبی، پائیز87، شماره 30.  

پشت پرده تهيه يكي از غذاهاي "مك دونالد"!
قساوت انسان نماهای وحشی غربی برای لذت بیشتر!
این هم از قلب کثیف مدافعان حقوق بشر!

به گزارش رجا غذایی به نامFoie Gras به معنی جگر چرب غذای تجملی و گران قیمتی است که منشاء آن فرانسه است و در رستورانهایی چون مک دونالد و کی اف سی سرو می شود. برای تهیه این غذا مرغابی و غازها را مجبور می کنند مقدار زیادی چربی بخورند تا بیش از اندازه چاق شوند و به بیماری جگر چرب مبتلا شوند. پرندگان مجبور می شوند مقدار زیادی روغن و غذای چرب بخورند حتی اگر میلی به خوردن آن نداشته باشند.

یک لوله فلزی از گلوی حیوان به داخل معده وارد می کنند و به حیوان غذا می خورانند تا حدی که جگر آنها بزرگ و بزرگتر شود؛

سپس آنها را درون قفس های بسیار کوچک قرار می دهند و آنها را مجبور می کنند که در یک حالت ثابت و بدون حرکت بایستند تا انرژی مصرف نکنند.

خوب نگاه کنید. می توانید غم را در چشمهای او ببینید؟

پاهای آنها در اثر ایستادن های ثابت و طولانی مدت ورم می کند. و نمی توانند بخوابند. و البته نیازی هم به خواب نیست چون دوباره مجبور هستند غذا بخورند. آنها سعی می کنند از جان خود دفاع کنند، اما این تلاش هم بی فایده است. آنها را مجبور به خوردن می کنند تا جایی که بمیرند و یا بدن آنها نتواند این مقدار غذا را تحمل کنند. همانطور که می بینید غذا از دهان حیوان بیرون زده

آنهایی زنده می‌مانند، بیمار می شوند و از مخرج آنها هنگام دفع مدفوع خون جاری می شود

آنها نه تنها از ناحیه دهان و گلو دچار جراحت می شوند، بلکه تمام مدت زندگی غم انگیز خود از دل درد و ورم و درد پا عذاب می کشند. نه خوابی دارند و نه حرکت و جنب و جوشی، که مطابق غریزه خود و مطابق آزادی و زندگی که خداوند به آنها داده بتوانند آسمان را ببینند ، روی زمین راه بروند و در آب شنا کنند. در عکس زیر می توانید جگر چرب را در مقایسه با جگر معمولی حیوان ببینید:

از خودمان شروع کنیم. قبل از خوردن هر چیز تفکر کنیم که چه می خوریم و به چه قیمتی. به سلامتی خود و جان حیوانات اهمیت دهیم. غذایی که زجر دادن و شکنجه شدن حیوانات تهیه شود جز سم و سرطان چیزی عایدمان نخواهد کرد. منبع:http://www.rajanews.com/detail.asp?id=49648

مصرف غذاهای آماده(فست فودها)علاوه برسلامت جسمی،سلامت روانی رانیزتهدیدمی کند

به گزارش خبرنگار سایت پزشکان بدون مرز، ‌ایده‌ای که در ابتدا موجب شد، فست فودها رواج پیدا کنند، افزایش کارایی بود؛ به طوری که به افراد امکان می‌دهد به سرعت وعده غذایی خود را به پایان رسانده و بتوانند به کارهای دیگر بپردازند. اما در پژوهشی که به تازگی از سوی محققان دانشگاه تورنتو انجام گرفته، معلوم شد: استفاده زیاد از این نوع غذاها می‌تواند اشخاص را کم تحمل و کم طاقت کند. در نتیجه آنها ترجیح می‌دهند؛ محصولاتی را تهیه کنند که در وقتشان صرفه جویی کند اما در عوض میزان صرفه جویی در هزینه را در نظر نمی‌گیرند.

دکتر چن – بو زونگ دستیار نویسنده این پژوهش خاطرنشان کرد: فست فودها باعث می‌شوند که فرهنگ صرفه جویی در وقت حتی در مواقعی هم که فاکتور زمان چندان اهمیت ندارد در اولویت قرار بگیرد و عجله کردن جزو فرهنگ زندگی مردم شود. مجله سایکولوژیکال ساینس در این باره می‌افزاید که حتی نگاه کردن به اسم شرکت‌های تولید کننده فست فودها این حالت عجولانه و کم طاقتی را در افراد تداعی می‌کند.

لازم به ذکر است این غذاها حاوی چربی بالا، نمک زیاد، آرد سفید و کم سبوس بوده که غلب با نوشابه و سس عرضه می شود و زمینه را برای ابتلا به بیماری های مختلف به خصوص بیماری های غذایی آماده می کنند.این غذاها بسیار پرکالری هستند، به عنوان مثال یک پیتزا یا ساندویچ ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ کیلوکالری انرژی داشته که با خوردن آن انرژی بیش از حد معمول به بدن می رسد که می تواند موجب چاقی فرد شود همچنین وجود نمک وچربی زیاد در این موادغذایی احتمالا ابتلا به فشارخون را افزایش می دهد.

سوسیس و کالباس به دلیل مواد افزودنی در بدن تشکیل نیتروژ آمین داده و موجب ایجاد سرطان دستگاه گوارش می شوند.پیتزاهایی که باسبزیجات یا مرغ یا ماهی آماده شده است مصرف شود و مقدار پنیر مصرفی در حد اعتدال باشد. استفاده از غذاهای آماده باعث افزایش کلسترول بد خون و کاهش کلسترول خوب خون شده و بیماری های قلبی و عروقی نیز دراثر افزایش فشار خون، افزایش وزن تصلب شراین ایجاد می شوند. غذاهای آماده ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی و دیابت را تشدید کرده و استفاده از نان سبوس دار، میوه و سبزیجات، روغن های مایع و مصرف نکردن نوشابه ها کمک به پیشگیری از ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی می کنند.

+ نوشته شده در  شنبه هجدهم اردیبهشت 1389ساعت 12:45  توسط بصیر  | 

انتشار ویدئوی شرم آور از سارکوزی و همسرش!!!
«کارلا برونی» مشغول گفت و گوی غیررسمی با گروهی از زنان بازدیدکننده از کاخ الیزه است و درباره مشغله کاری همسرش، توضیحاتی به آنها می دهد. پس از چند لحظه رئیس جمهور فرانسه ناگهان وارد جمع خصوصی زنان می شود...
رئس جمهور فرانسه یک ویدئو از معاشقه گرم و علنی با همسرش در کاخ الیزه را بر روی صفحه شخصی «فیس بوک» خود در اینترنت ارسال کرده؛ ویدئویی که از سوی برخی مطبوعات اروپا، «شرم آور» و «نفرت نگیز» خوانده شده است.
به گزارش عصر ایران (asriran.com) خبرگزاری رویترز گزارش داد: "نیکولا سارکوزی که ظاهراً اشتیاق فراوانی برای مردمی جلوه دادن خود دارد به تازگی صفحه «فیس بوک» خود در اینترنت را با ارسال ویدئوهایی از زندگی شخصی اش به روز کرده است؛ ویدئوهایی که علناً روابط گرم و عاشقانه سارکوزی و همسرش، کارلا برونی، در حضور جمعی از زنان را به معرض نمایش می گذارد."
در یکی از این ویدئوهای کوتاه، بانوی اول فرانسه در حالی به نمایش درمی آید که مشغول گفت و گوی غیررسمی با گروهی از زنان بازدیدکننده از کاخ الیزه است و درباره مشغله کاری همسرش، توضیحاتی به آنها می دهد. پس از چند لحظه رئیس جمهور فرانسه ناگهان در اقدامی ظاهراً اعلام نشده وارد جمع خصوصی زنان می شود، به سوی همسرش می رود، او را می بوسد و به صورت خیلی خودمانی بر روی دسته یک صندلی در جوار کارلا برونی می نشیند. در ادامه و تا پایان این ویدئو، سارکوزی و برونی در حالی که مشغول بحث صمیمانه با سایر زنان هستند چند بار به صورت عاشقانه، دستان و بدن یکدیگر را در حضور جمع لمس می کنند!
سارکوزی در بخشی از این ویدئو ضمن معرفی سگ های خانوادگی اش به زنان، توضیحات کوتاهی درباره روز کاری اش می دهد و می گوید: "من امروز با نخست وزیر عراق دیدار کرده ام." کارلا برونی نیز در پاسخ می گوید: "این، معرکه است!" در پایان این ویدئو نیز زمانی که سارکوزی جمع را ترک می کند کارلا برونی در پی او می گوید: "مراقب خودت باش، عزیزم!"
این ویدئو برای اولین بار است که تا حدودی دنیای خصوصی یک رئیس جمهور فرانسه که به طور ذاتی، افرادی مغرور و تا حدودی سرد هستند را به نمایش می گذارد؛ ویدئویی که هرچند با تایید سارکوزی و دفتر ریاست جمهوری بر روی صفحه فیس بوک جناب رئیس جمهور قرار گرفته اما از نگاه برخی مطبوعات اروپا از جمله روزنامه «دیلی میل» انگلیس، شرم آور و نفرت انگیز خوانده شده است.

براساس این گزارش شاید یکی از اهداف سارکوزی از قرار دادن چنین ویدئویی در اینترنت، جدا از تلاش برای مردمی جلوه دادن و جذب هواداران بیشتر از طریق نمایش زندگی خصوصی اش، منحرف کردن اذهان از سایر صفحات علیه رئیس جمهور فرانسه در فیس بوک باشد. به عنوان مثال، یکی از صفحات فیس بوک با عنوان «شرط می بندم که می توانم یک میلیون نفر که از نیکولا سارکوزی متنفرند را جذب کنم»، بیش از 200 هزار عضو جذب کرده است.این در حالی است که صفحه فیس بوک شخصی رئیس جمهور فرانسه تاکنون بالغ بر 96 هزار هوادار جذب کرده که از هواداران صفحه فیس بوک برلوسکونی، نخست وزیر ایتالیا ( 127 هزار عضو) کمتر اما از هواداران صفحه فیس بوک آنجلا مرکل صدراعظم آلمان (8 هزار عضو) بیشتر است.خبرگزاری بولتن نیوز
+ نوشته شده در  شنبه دوم خرداد 1388ساعت 4:3  توسط بصیر  | 

روزنامه اينديپندنت چاپ انگليس در يكي از شماره‌هاي دو هفته پيش خود طي گزارشي به پديده "تعويض همسر " در ايتاليا پرداخت و از رونق گرفتن چنين پديده‌اي در كشورهاي مختلف اروپايي به ويژه ايتاليا خبر داد!!!!!

به نقل از شيعه آنلاين، اينديپندنت در اين گزارش خود به نقل از روزنامه پرتيراژ "لاستامبا" چاپ ايتاليا نوشت: بسياري از زنان و مردان ايتاليايي كه براي گذراندن تعطيلات تابستاني در منطقه زيباي "توسكانا " در مركز شهر رم پايتخت ايتاليا دعوتنامه دريافت مي‌كنند، ممكن است پيش از پذيرفتن و قبول اين دعوت خوب به آن فكر كنند. علت اين مسأله آنست كه شايد اين زن و شوهرها مجبور شوند در مقابل پذيرفتن اين دعوت همسر خود را با همسر ديگري عوض كنند. "لاستامبا " اين گزارش را "عريانها در وقت ناهار" ناميد.
در گزارش "لاستامبا " آمده: در هر دوره تعطيلات تابستاني حدود 500 هزار زن و شوهر در 200 كلوپ شبانه كه در سراسر ايتاليا وجود دارد همسران خود را براي برقراري رابطه نامشروع با يكديگر عوض مي‌كنند. هزار تعويض همسر نيز در اماكني غير كلوپ‌ها مانند گاراژهاي خودرو، سواحل دريايي ويژه و حتي برخي از قبرستان‌ها صورت مي‌گيرد. در همين راستا يكي از كاركنان يكي از كلوپ‌هاي شبانه كه مخصوص "تعويض همسر" است در اين باره گفت: انواع آدم‌ها به اين كلوپ‌ها مراجعه مي‌كنند، مانند حسابدار، پزشك، بازيكن فوتبال، سياستمدار و غيره.
در ادامه گزارش اين روزنامه ايتاليايي آمده است: اين آمار و ارقام توسط مؤسسه "فيدر " به دست آمده و آمار اعلام شده حدود پانصد هزار است در حاليكه حقيقت بيشتر از اين عدد است و گمان مي‌شود حدود دو ميليون باشد. اين مؤسسه مي‌افزايد: آمارها نشان مي‌دهد معدل سن بيشتر مرداني كه تبادل همسر مي‌كنند حدود 43 سال و زنان 35 سال است و عمل تبادل همسر فقط در شب صورت نمي‌گيرد بلكه گاهي اوقات در روز روشن و به ويژه پس از وقت ناهار صورت مي‌گيرد.
حتي برلوسكني!
نكته تعجب برانگيز اينست كه اين روزنامه ايتاليايي در گزارش خود اعلام كرده "سيلويو برلوسكني " نخست وزير ايتاليا نيز چندي پيش خواستار تعويض همسر خود "فرونيكا" با همتاي دانماركي خود "آندرياس فوج راسموسن" شده بود. اين روزنامه در ادامه نوشته است: "برلوسكني" در حضور همگان گفت، مي‌خواهم همسرم را به "راسموسن" بدهم زيرا از ديگران خندان تر و شاداب تر است.
اينديپندنت در ادامه گزارش خود آورده است: پيش بيني مي‌شود اين گزارش خشم كشيشان ايتاليايي را برانگيزد و از اين كار در موعظه‌هاي خود در كليساها انتقاد كنند. در پايان گفتني است "تعويض همسر " كه به آن "رابطه دسته جمعي" نيز گفته مي‌شود كاري است كه در اروپا و آمريكا به ويژه در جشن‌هاي مخصوص به شدت گسترش يافته است. گزارشی از سایت خبری تحلیلی قلم پرس

+ نوشته شده در  دوشنبه چهاردهم اردیبهشت 1388ساعت 1:33  توسط بصیر  | 

چند نکته: وبلاگ برترین زن با برخی مضامین این نوشته موافق نیست، ولی برخی آمارها قابل توجه و خواندنی هستند. مثلا اروپای امروز را پیشرفته نمی دانیم و برمبنای برخی نظرات در فلسفه تاریخ مادی، آنها خود را پیشرفته می دانند. امروزه به اعتراف دانشمندان پست مدرن غربی، اروپا پیشرفته نیست و در تمتعات مادی چون حیوانات سر دراخور است که اسیر تمتعات و شهواتند و |ازادی غرب از نوع آزادی سگ هاست که سنگی برای زدن آن سگ های مزاحم نیست.

نکته دیگر هم اینکه اگر در غرب از این قوانین توراتی درباره درجه دوم بودن زن و شیطانی بودن زن که در عرفان یهود اصل بود، تبعیت نمی شد و اگر مسیحیت انحراف پیدا نمی کرد، هیچ زمینه ای هم برای به وجود آمدن فمینیسم پیدا نمی شد. درست به همین دلیل که تورات و مسیحیت منحرف در ایران ما جایی ندارد هست که فمینسم در ایران ره به جایی نمی برد و همه آن را مسخره می کنند. البته در برخی مراکز ما مانند صداوسیما وبرخی مطبوعات فمینیست ها به دور از چشم متدینین رسوخ کرده اند وبا ظرافت مبانی و حرف های خود را پیش می برند که باید مواظب بود.

احترامی که اسلام به حقوق زن می گذارد، نمی گذارد که مبانی اندیشه فمینیستی در ایران جابیفتد و فمینیست ها اگر می خواهند فمینیسم را جابیندازند باید اسلام را نابود کنند که هرگز نمی توانند. مبانی فمینیسم عبارتند از تورات و انجیل منحرف کنونی، اومانیسم و فردگرایی و ناخداباوری و دئیسم و درجه دوم بودن زن و اصالت جنسیت بر انسانیت(تا آنجا که برخی فمینیست ها فلسفه های فمینیستی به وجود اورده اند و معتقدند که زن و مرد در معرفت شناسی و فلسفه هم فرق دارند!). گرچه در ظاهر به این مبانی اشاره نشود. اما مقاله را باهم ببینیم:

برده داری نوین زنان و دختران در غرب مدرن!

دوره اول: اروپاي بعد از رنسانس پيشرفت هاي عمده اي داشت، انقلابات علمي در اين دوره سبب پيشرفت و ترقي جامعه عقب افتاده اروپا مي باشد. علل ايجاد اين تحولات در واقع ترجمه آثار شرقي بالاخص آثار دانشمندان اسلامي بود اما اين برداشت تفكري با نگاه و ظرف مادي صورت پذيرفته بود و به همين دليل مانع برداشت فرهنگي گرديدولي با اين همه بايد پذيرفت با اينكه زنان از جايگاه اجتماعي مناسبي در آن دوران برخوردار نبودند ولي جايگاه اجتماعي وخانوادگي آنان تابه اين حد تنزل نيافته وخانواده داراي مرتبه اي تعريف شده بود. تعريف خانواده آن دوران به اين شكل بودكه اعضاي خانواده در كنار يكديگر زندگي ودر يك مزرعه كار وفعاليت مي كردند وكودكان آن خانواده زيرنظر پدر بزرگ و مادر بزرگ تعليم مي يافتند.

دوره دوم: همزمان با  دوران انقلاب صنعتي و اختراع ماشين بخار  عرصه بر فتح سرزمين هاي ناشناخته باز شد، اروپائيان علاوه بر چپاول سرزمين هاي بكر ، مردمان  آنان را نيز به بردگي  بردند، كارخانجات شكل گرفتند و اروپا آرام، آرام به سمت نظام اقتصادي  منظم بر پايه توليد انبوه و انبار محصولات به    پيشرفت. پايه هاي نظام سرمايه داري در حال شكل گيري بود. اين نظام براي بقاي خود احتياج به نيروي كار ارزان داشت و همه اين عوامل زمينه ساز معرفي زنان به عنوان يك نيروي كار ارزان شد با صنعتي شدن جوامع غربي خانواده هم دستخوش تغييرات ساختاري شد ديگر خانواده ها در كنار هم نمي توانستند زندگي كنند ، شكل خانه ها و اندازه آنها تغيير كرد، زن و مرد براي تامين معاش بايد از صبح تا شب فعاليت مي كردند ، خانه هاي سالمندان شكل گرفت پدربزرگ  و مادر  بزرگ به جاي حضور در خانواده در آسايشگاهها نگهداري مي شوند و كودكان   در كودكستانها پرورش مي يابند.

دوره سوم: دوره فراصنعتي  دوره اي است  كه  از نمادهاي  اين دوره مي توان كامپيوتر را نام برده كه هدايت همه امور را بدون زحمت و آسان كرده همه چيز شكل نامنظم به خود گرفته است.بشر متمدن نامنظم شده  خانواده  اين دوره تك هسته اي يا تك والديني  است. يعني  فرزند خانواده  با پدر  يا  مادر خود زندگي مي كند. زن و شوهر يكديگر را  زير يك سقف تحمل نمي كنند  و  نداشتن  ارتباط نامشروع مردو زن   بيماري محسوب مي شود .جامعه امروز به جاي پيشرفت روز به روز به دوران توحش  قبل از رنسانس  باز گشته است، بشر امروز با كنار گذاشتن معنويت و دين از عرصه زندگي خود به حيواني مدرن تبديل شده است.

بررسي آمار ها گوياي اين مطلب است كه زن غربي از اين لجام گسيختگي به ستوه آمده اما هيچ راهي را براي نجات خود متصور نيست. در ادامه اين گزيده  به گوشه هايي از اعترافات غربيها از وضعيت زنان در اروپا كه در گزارشات، مصاحبه ها و مقالات مختلفي آمده  توجه كنيد. آرايش، مد و بهره كشي از زنان اين است بلايي كه صهيونيزم جهاني بر سر زن اروپايي  آورده است.

هلن بيكر از سياتل واشنگتن، در مقاله اي به سر دبير يكي از هفته نامه هاي آمريكايي مي گويد: "من خودم اگر مي توانستم دشواري ها و هزينه هاي لوازم آرايش را كنار بگذارم بسيار آسوده خاطر مي شدم، اما سرمايه داري نمي گذارد. من شيفته آگهي هاي زيبايي نيستم اما فشار اقتصادي به زور مرا   وامي دارد  كه اين مواد لعنتي را خريداري و آن  را به كار برم."

كاربرد لوازم آرايش در دنياي امروز ((نشانه بربريت است)) چون ضروري و اجباري است. چون ما هميشه لوازم آرايش را براي اينكه خود خواسته ايم به كار نمي بريم. اين پديده بربريت است، نه خود آرايش. آرايش نشانه بربريت است چون از اين واقعيت پرده بر مي دارد كه چهره فيزيكي زن را مي سازند تا  چنان اهميت بزرگ و سرنوشت سازي را دارا شود كه ساير جنبه هاي شخصيت او را در رده زيرين و نزديك به نابودي  قراردهد.

- استاندارد زيبايي زنانه در سرمايه داري را نخستين بار مرداني كه از سوي جامعه بهره كش گمراه شده بودند پديد آوردند. اين مردان، زنان را جز يك بازيچه نمي توانستند ببينند . هيچگاه در -ذهن نظريه پردازان آشكار سرمايه داري  نمي گذرد كه زن ممكن است انسان رشد يافته باشد و توانايي هاي دستيابي به بسياري از چيزهاي بيرون از رختخواب را هم داشته باشد.

- استانداردهاي زيبايي اندام از طريق ستاره هاي هاليوود و مسابقه هاي گونانگون زيبايي، نگهداري و درباره ي آن جارو جنجال بر پا مي شود. آنها همچون نمونه زيبايي در برابر چشمان افسون شده توده ي زنان از طريق رسانه هاي در دسترس  مانند روي پرده سينما  و تلويزيون و مجله هاي خوش نما و بازاري رژه مي روند؛

- كارفرمايان مردي كه، كارگران كارآمد و كار آزموده را به جاي كساني كه درخشش هاليوودوار دارند به كارگمارند، به راستي بسيار اندك اند.

- اگر زني براي كار در اداره، رستوران و يا كار خانگي درخواست بدهد و ظاهر و قيافه خود را فراموش كند و آن را ناديده بگيرد به طور يقين در آزمون استخدام آخرين نفر است.

- اين رقابت بزرگ پرآب وتاب،كه به شكل هاي بيشماري رخ ميدهد،به شكل باز يا زيركانه و پنهان بخش بزرگي ازفكر و وقت زنان رامي گيرد وبزرگترين ابزار اين رقابت بيشترنماياندن سكس از راه آرايش است.

- كريستين ديور، طراح نامدار مد ثروتمندان ، كه سبك لباس هاي او براي فقيران كپي مي شود ، اين توان را دارد كه دامن  پنجاه ميليون زن آمريكايي را يك شبه بالا ببرد يا پايين بياورد يا هر دو كار را انجام دهد . تفاوت  سه يا چهار اينچي در بلندي دامن مي تواند دنياي زنان را كه از نظر اجتماعي مي بايستس به  تازه ترين مدها وفادار بماند ، زير و رو كند شايد براي ثروتمندان دور انداختن لباس هايشان و خريد لباس نو گونه اي سرگرمي مي باشد . اما براي بينوايان مصيبت بار است. با اين همه  درست از طريق چنين دستورهاي مد است كه سودجويان پروارتر مي گردند .

وضعيت جامعه زنان اروپا  از نگاه آمار(واقعا تکان دهنده و خواندنی است)

1- تجاوز به عنف  ( به زور )  از هر 34 دقيقه يك فقره به هر 14 دقيقه يك فقره رسيده طبق نوشته مجله نيوزويك هر ساله دهها هزار كودك در اروپا مورد تجاوز جنسي  و سوء استفاده هاي ديگر قرار مي گيرند اين آمار مربوط به دو دهه ي گذشته مي باشد اكنون اين آمار به طور وحشتناكي افزايش يافته است.

2- طبق آمار گيري در انگلستان 41% زنان 1۶ تا 30ساله از اينكه احتمالا مورد تجاوز قرار گيرند هميشه و به طور دائم بسيار نگران هستند، بيش از 11%  از زنان انگليسي به هر حال يك روزي از سال مورد تجاوز قرار خواهند گرفت 4 % زنان از آژيرهاي هشدار دهنده جنسي استفاده مي كنندو 7% از زنان  كلاسهاي دفاع از خود ديده اند.

3- در سال 1993بيش از 4200دانش آموز دختر به مجله سون تين گزارش دادند كه  پسرها آنها را مورد حركات  تحريك  آميز قرار داده اند . پژوهشگران دانشكده ولسي  پس از انتشار  اين مطلب  دريافتند كه در حدود 40 درصد دختران هر روز و 29 درصد به طور هفتگي مورد آزار جنسي قرار مي گيرند . بيش از دو سوم اين مزاحمت ها در انظار عمومي صورت مي گيرد و حدود 90 درصد آنان مورد رفتار و گفتار تحريك آميز قرار مي گيرند.

4- به گفته شليت، برنامه زندگي خانوادگي در ايالت نيوجرسي، با آموزش مسائلي مانند كنترل زايمان، سقط جنين... و بلوغ از مهد كودك آغاز مي گردد. 

5- الكساندر سنجر، (مسئول سازمان والدين شهر نيويورك در سال 1998در روزنامه ديلي نيوز مي نويسد : 75درصد نوجوانان آمريكايي قبل از پايان تحصيلات متوسطه رابطه جنسي دارند!!! در نيويورك بيش از 54 هزار نوجوان بين سنين 15 تا 19 سالگي باردار مي شوند.

6- سفرانسيس ويليارد كه يك مسيحي ثابت قدم بود و در تبليغ دينش يد طولائي داشت، اولين كسي بود كه جنبش زنان را پايه ريزي كرد(در سال 1880) او سخت كوشيد تا امتياز ات بيشتري براي  زناني كه حقوق آنان به طرز خشونت باري نقض شد كسب نمايد. زنان به خاطر تحريف ارزشهاي اخلاقي توسط مردان، براي مدتهاي طولاني قرباني جريان قراردادي ناجوانمردي ها بودند مي نويسد: وقتي در ماساچوست و ورمونت جرم دزديدن يك گاو از جرم تجاوز به يك دختر سنگينتر است و يا در ايلي نويز تجاوز اصولا جرم محسوب نمي شود به اين نتيجه مي رسيم كه (ما زنان) مدت هاي طولاني است كه قرباني فرومايگي هستيم. 

منابع:1-حريم ريحانه، كتابچه حجاب وعفاف /   2-( آرايش، مدو بهره كشي از زنان، جوزف هنسن– ايولين ريد– ماري آليس وارترز صفحات71و 75 و89 و 93 و 112 و113) /  3-فمنيسم در آمريكا تا سال2003 وندي شيلت منبع: وبلاگ نگاه غرب به زنان

+ نوشته شده در  شنبه هشتم فروردین 1388ساعت 15:19  توسط بصیر  | 

در معنای کلماتی چون تمدن و غرب و پیشرفت و مدرنیته و سنت بیشتر بیندیشیم. این خبر را بنگرید:
  انحطاط اخلاقي در اروپاي متمدن!!
به گزارش خبر نیوز، در حالي كه اتحاديه اروپا جمهوري اسلامي را به دليل اعدام مرتكبين اعمال منافي عفت مورد ارعاب قرار مي‌دهد، آمار تازه از رسوايي تازه در مهد آزادي اروپا و قربانی شدن دو میلیون فرانسوي براثر تجاوز جنسی محارم نخبگان اين كشور را نگران كرده است. 
 امروز در خبر ها آمده است که بیش از دو میلیون نفر در فرانسه قربانی تجاوز جنسی از طرف نزدیکان، به ویژه پدران خود قرار گرفته اند و این اولین بار است که چنین تحقیقی در این مورد انجام مي شود. این گزارش باعث واکنش های زیادی شده و به ويژه، مصاحبه یکی از قربانیان تجاوز جنسی كه از 7 تا چهارده سالگی  مورد سوء استفاده پدرش قرار مي‌گرفته، واكنشهاي زيادي را برانگيخته است. چرا که پدر وی تنها به 5 سال زندان محکوم شده و بعد از دو و نیم سال آزاد شده و یک زندگی عادی را شروع کرده است.
این قربانی در مصاحبه با رادیو ار تی ال گفت: در فرانسه حکم تجاوز به افراد نابالغ 20 سال زندان است. چگونه پدر وی به جز وی دو خواهر دیگر و  همکلاسی یکی از خواهران را مورد تجاوز قرار داده است و تنها به 5 سال زندان محکوم و بعداز گذراندن دو و نیم سال آزاد شده است؟!
این تحقیق به وسیله موسسه آمار ایپسوس فرانسه و به تقاضای انجمن بین المللی دفاع از قربانیان تجاوز جنسی محارم موسوم به aivi صورت گرفته است. بر اساس این تحقیق، سه درصد فرانسوی ها در معرض تجاوز جنسی به وسیله اولیا، بویژه پدران قرار گرفته اند.
ایزابل اوبری ، رئیس انجمن دفاع از قربانیان تجاوز جنیسی محارم با فرزندان، در مورد این تحقیق اظهار كرد: آمار این گونه تجاوزها به خاطر ترس کودکان و عدم توجه به شکایت آنها در منابع قضائی گویای واقعیت نیست، بلکه ما معتقدیم از هر ده فرانسوی یک نفر در طول عمر خود مورد تجاوز جنسی اولیا و نزدیکان در خانواده قرار گرفته است. در گزارش ایپسوس همچنین آمده است که از هر چهار فرانسوی، یک نفر در جریان تجاوز اولیا بوده اند.
در پی انتشار این تحقیق و تحقیقات مشابه، مجلس فرانسه پس از سال ها ترديد در نظر دارد در نشست آینده تقاضای اصلاحیه ای را نسبت به متهمان تجاوز با محارم به مجلس تقدیم کند. ایزابل اوبری در این باره به خبرنگاران گفت که در حال حاضر، تجاوز به محارم در قانون کیفری فرانسه یک جرم می باشد و ما انتظار داریم این مسئله در قوانین فرانسه به عنوان یک جنایت شناخته شده و پرونده متهمان به عنوان جنایتکار پیگیری شود. این تحقیق نشان می دهد برخلاف تصور عمومی، تجاوز به کودکان بوسیله اولیا، تنها در خانواده های روستائی و کم سواد رخ نمی دهد، چراکه بر اساس این تحقیق این گونه تجاوزات در میان تمام اقشار جامعه در فرانسه به ثبت رسیده است.استقامت نیوز
+ نوشته شده در  جمعه یازدهم بهمن 1387ساعت 3:31  توسط بصیر  | 

بان‌ کی‌مون دبیرکل سازمان ملل از مقام‌های ایران خواست که به «آزار و اذیت» شیرین عبادی پایان دهند.آقای کی‌مون امروز صبح به‌ وقت نیویورک با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که «به شدت نگران گزارش‌ها در مورد شیرین عبادی، وکیل ایرانی، مدافع حقوق بشر و برنده جایزه صلح نوبل» است.

وکمی آنطرفتر ای وجدان بیدار !

ای مدافع حقوق بشر !ای دلسوز بشریت !

ای تقسیم کننده ی جایزه های صلح ومحبت ودوستی نوبل !

ای کمباین اهدا دموکراسی به قیمت جان!

وصد البته!! ای نان به نرخ روز خور!

دفترکار که نه!دفتر زندگی !آری درست شنیدی!

دفترزندگی !کسانی،لحظه به لحظه بسته میشودکه هنوزچند صفحه بیشتردرآن نگاشته نشده است!

آری مثل آنروز که دفتر زندگی برادران وخواهران من بسته شد وتوهیچ نگفتی !!

اما امروز تو چقدر به یاد ایران من افتاده ای!ای دایه ی مهربانتر از مادر!!!

باور کن جان برادران وخواهران به خون خفته ی من هم" شیرین" بود

و"عبادی " بودند کم نظیر!

امروز به لطف تو آنها نیستند! وعجیب است اعتراضی هم ندارند!

چراکه؛ عند ربهم یرزقونند.

ولی سیاهی و نکبت  آنروزت عجیب "میکاپت" را بهم ریخته!

***

اینها چه؟امروز کجایی؟

اینهاهم شیرینند واتفاقا عبادی !

اینها هم وکیلند! اماوکیلی که حق الوکاله اش جان اوست که از او می ستانند !

همچون سرزمینش!

آری سرزمینش!تعجب نکن اینجا ملک اوست !

ملک آبا واجدادیش!که با بی غیرتی موکلانش، امروز" او" وکیل اجباری اش شده!

وکیل پرونده ای که نه راه پس دارد ونه را ه پیش!

***

کمی به  وکیلستان بشریت نزدیک می شوم!

چندملت که نه!دولت سرای کاملامسلمان!می بینم.

***

وانگار شمشیر وخنجر طلا ونقره کوبی که بر شال زرینتان حمایل کرده اید !

در کنار شامپاین های سرو شده ،مزه ی همان قرآن وسنتتان راگرفته!

ای اعراب(دقت کن فرق است میان عرب واعراب!) جاهلیت مدرن!

***

ومن عجم!(آری همو که با دشمنت اشتباه گرفتی اش!) باید فریاد بی

غیرتی ات را هر ساله که نه !هر ماه وهر روز سر دهم وبسوزم

***وچه خوش گفت لبان خشکیده اش: «الناس عبید الدنیا  و الدین لعق علی السنتهم یحوطونه مادرت معایشهم فاذا محصوا بالبلاء قل الدیانون‏»  مردم، بندگان دنیا هستند و دین را همانند چیزى كه طعم و مزه داشته باشد، مى‏انگارند و تا مزه آن را بر زبان خود احساس مى‏كنند آن را نگاه مى‏دارند و هنگامى كه بناى آزمایش باشد، تعداد دینداران اندك مى‏شود.... به نقل از دوست بزرگوارم رسانه بهار

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و سوم دی 1387ساعت 16:16  توسط بصیر  | 

دستگيري خاخام اسرائيلي(کاهن دین یهود) به خاطر تجاوز به فرزندانش!؟!؟
گفته مي‌شود كه پلیس ابتدا به خاطر انكار موضوع توسط خاخام اظهارات این دختر را نمي‌پذيرد، اما ماجرا بعد از آن جدی می­شود که دختر کوچکتر این مرد نیز اعتراف می­کند که از سوی پدرش مورد آزار و اذیت قرار می­گرفته است.به گزارش "جهان" هنوز چند ماهی از افشای فاجعه «خانه وحشت» در اتریش که در آن پدری یهودی به مدت بیش از 18 سال به دختر خود تجاوز می­کرد و از او 7 فرزند داشت، نگذشته که این بار برخي رسانه‌هاي غربي فاش كردند که پلیس رژیم صهیونیستی، یک خاخام ارتشی را با درجه سرهنگی با اتهامی مشابه دستگیر کرده است. 
در خبر منتشر شده آمده دختر این فرد که نام او فاش نشده، با مراجعه به پلیس اعلام کرده که پدرش از هشت سال پیش و زمانی که او 15 ساله بوده به وی تجاوز می­کرده است. گفته مي‌شود كه پلیس ابتدا به خاطر انكار موضوع توسط اين صهيونيست اظهارات این دختر را جدي نمی­گیرد، اما ماجرا بعد از آن جدی می­شود که دختر کوچکتر این مرد نیز اعتراف می­کند که از سوی پدرش مورد آزار و اذیت قرار می­گرفته است. نکته جالب­تر اینکه دختر بزرگتر در شکایت نامه خود نوشته است که این خاخام به برادر کوچکتر آنان نیز تجاوز می­کرده است. 
اين اتفاق در حالي است كه در یک حادثه مشابه دیگر نیز اعلام شده یک پدر یهودی نیوزیلندی به دختر خود، به مدت پنج سال تجاوز کرده است. اگر رسانه­های غربی در اتریش و چندی بعد از آن در فاجعه تجاوز پدر نیوزیلندی به فرزندان دختر خود تلاش کردند تا یهودی بودن آنان را نکار کرده و سعی داشتند آنان را افرادی بیمار از نظر روانی جلوه دهند، اما گویا حکایت چیز دیگری است.برخي رسانه‌هاي غربي معتقدند كه بوجود آمدن سه حادثه مشابه و بایک موضوع از اين طيف جاي سوال بسيار دارد. اين رسانه‌ها مطرح مي‌كنند كه آیا به نظر نمی­رسد که فرقه­ای جدید در میان یهودیان در حال ظهور بوده که فعالیت خود را به صورت محدود از دهه­های گذشته آغاز کرده است؟
 اين سوال در حالي مطرح مي‌شود كه این افراد طبق آيين خود بسيار محدود با زنان برخورد مي‌كردند و قوانين محدود كننده بسياري در اين رابطه داشته‌اند ولي اكنون خود به محارمشان تجاوز کرده و از آنان بچه­دار می­شوند. نکته جالب توجه در هرسه مورد، این است که مادران این افراد از وقوع آزار و اذیت فرزندان خود به دست پدرانشان اطلاع داشته و حتی در بعضی از موارد با آنان همکاری می­کرده­اند. jahannews.com/fa/pages/?cid=36059
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هشتم آبان 1387ساعت 1:26  توسط بصیر  | 

به نظرمی رسد اگر حوزه علمیه قم یا سازمان تبلیغات یا موسسه استاندارد ایران بخشی را باعنوان نظارت بر مواد غذایی و مرکز استاندارد حلال تاسیس کند مناسب است....
 
آدامس اوربيت حلال است يا حرام؟

بر اساس برخي اطلاعات بدست آمده، آدامس اوربیت که در آن از موادی که از خوک گرفته می شود استفاده شده، حرام است.به گزارشرجانيوز به نقل از شیعه آنلاین، بر اساس اطلاعات بدست آمده از پایگاهی الکترونیکی تحت عنوان “زندگی با قوانین طلایی اسلام” که یک پایگاه الکترونیکی اسلامی خارجی است و لیست کالاهای حلال را اعلام می‌کند، برخی محصولات شرکت اوربیت از جمله آدامس اوربیت حرام است زیرا طبق ادعای این پایگاه الکترونیکی، از گوشت خوک در آن استفاده شده است

به واقع حکم استفاده از این آدامس‌ها چیست؟ و اگر حرام است چرا در بخش بازرگانی نظارت کافی در این امر وجود ندارد؟ در این متن صراحتا خود مسئولان شرکت اوربیت گفته‌اند که از گوشت خوک (pork) در تولید آدامس اوربیت استفاده می شود.البته مسئولان اوربیت گفته‌اند که به تامین کنندگان مواد اولیه خود گفته اند که مواد جایگزینی برای افزودنی های شامل گوشت خوک تولید کنند اما هنوز این کار انجام نشده است.منبع:+++

+ نوشته شده در  سه شنبه دوازدهم شهریور 1387ساعت 14:35  توسط بصیر  | 

فساد در تمدن‌ غرب‌

با نگاهی به اعترافات تلخ مطبوعات و اندیشمندان غرب

  فراوانی‌ اختلاط‌ و آمیزش‌ بدون‌ قید و شرط‌ بین‌ زن‌ و مرد، سبب‌ شده تا آرایش‌، نمایش‌ زینتها و بی‌بند و باری‌ در زنان‌غرب زیاد شود. زیرا جاذبة‌ جنسی‌ بین‌ زن‌ و مرد دارای‌ قدرت‌ و کشش‌ غیر قابل‌ انکاری‌ است‌. و اختلاط‌ بین‌ این‌ دو ودستیابی‌ آسان‌ به‌ جنس‌ مخالف‌ بدون‌ پذیرش‌ مسئولیتها و مشکلات‌، این‌ قدرت‌ را شدت‌ بخشیده‌ است‌.

  طبق‌ تفکر اخلاقی‌ حاکم‌ بر اجتماع‌ غرب‌، تجمل‌ و آرایش‌ زن‌ نه‌ تنها عیب‌ و گناه‌ نیست‌ بلکه‌ خوب‌ و پسندیده‌بشمار می‌آید. لذا آرایش‌ در این‌ کشورها در حدّ معینی‌ نماند و تمام‌ حدود و مرزها را زیر پا گذاشت‌ و به‌ آخرین‌ حدّلجام‌ گسیختگی‌ و بی‌بند و باری‌ رسید، تا اینکه‌ حالت‌ و وضع‌ موجودِ تمدن‌ غرب‌ بوجود آمد! هم‌ اکنون‌ در غریزه‌تجمل‌ و آرایش‌ آنچنان‌ افراط‌ شده‌ است‌ که‌ دیگر زنان‌ به‌ لباسهای‌ چسبان‌ و جذاب‌ و وسایل‌ زینت‌ و آرایش‌، زیورآلات‌، عطر و پودر و استعمال‌ رنگهای‌ مختلف‌ قناعت‌ نکرده‌ و پا را فراتر از آن‌ گذاشته‌ و می‌خواهند که‌ جسمشان‌ راکاملاً برهنه‌ و بدون‌ هیچ‌ پوشش‌ و لباس‌ به‌ دیگران‌ نشان‌ دهند و این‌ وضع‌ زنان‌ در غرب‌ است‌.

 مردان‌ در مقابل‌ این‌ برهنگی‌ و آرایش‌ و تجمل‌ زنان‌، شوق‌ و علاقة‌ تازه‌ای‌ در خود احساس‌ می‌کنند و شهوت‌ وغریزه‌ حیوانی‌ آنان‌ با دیدن‌ این‌ مناظر تحریک‌ آمیز، جدیدتر و قوی‌تر می‌باشند. آنان‌ مانند شخص‌ مسمومی‌ می‌باشندکه‌ هر لحظه‌ عطش‌ و تشنگی‌شان‌ رو به‌ افزایش‌ است‌ و هر اندازه‌ آب‌ می‌خورند بیشتر تشنه‌ می‌شوند! بنابر این‌ آنان‌همیشه‌ در فکر اسباب‌ و لوازم‌ جدیدی‌ هستند که‌ آتش‌ شهوت‌ و تمایلات‌ حیوانی‌ را خاموش‌ سازند ولی‌ هیچوقت‌ به‌آرامش‌ و آسودگی‌ دست‌ نمی‌ یابند.

  این‌ همه‌ عکسها و فیلمهای‌ لخت‌ و برهنه‌،ادبیات‌ بی‌ عفت‌، داستانهای‌ فتنه‌ انگیز عشقی‌، رقاص‌ خانه‌ها،نمایش‌های‌ سرشار از احساسات‌ و فیلمهای‌ بی‌بند و بار، نمونه‌ای‌ بارز از سعی‌ و کوشش‌ آنها برای‌ خاموش‌ ساختن‌آتش‌ شهوت‌ است‌ ولی‌ در حقیقت‌ این‌ ابزار و محیط‌ و زندگی‌ اجتماعی‌، آتش‌ این‌ غریزه‌ را شعله‌ورتر و تیزتر می‌کند.این‌ مرض‌ کشنده‌ (غلبه‌ شهوات‌) در بنیان‌ اجتماع‌ غرب‌ رخنه‌ کرده‌ است‌ و با سرعت‌ هر چه‌ بیشتر، حیات‌ و زندگی‌اجتماعی‌ آنها را به‌ هلاکت‌ و نابودی‌ تهدید می‌کند.

  تاریخ‌ گواهی‌ می‌دهد که‌ این‌ مرض‌ در هر جامعه‌ای‌ که‌ سرایت‌ کرده‌ و در بینشان‌ انتشار یافته‌، آن‌ جامعه‌ به‌هلاکت‌ رسیده‌ است‌، زیرا این‌ مرض‌ تمام‌ قوای‌ عقلی‌ و جسمی‌ را از بین‌ برده‌ و مانع‌ پیشرفت‌ و ترقی‌ انسان‌می‌گردد. او به‌ آرامش‌ روحی‌ و فکری‌ که‌ تنها راه‌ دستیابی‌ به‌ اعمال‌ نیک‌ است‌، دست‌ نمی‌یابد و تا وقتی‌ که‌ محیط‌ راشهوت‌ و غرایز حیوانی‌ احاطه‌ کرده‌ باشد و در هر طرف‌ وسائل‌ تحریک‌ و فریفتگی‌ باشد و در اثر عکسهای‌ برهنه‌،موسیقی‌های‌ مهیج‌، فیلمهای‌ فاسد، رقصهای‌ فریبنده‌، مناظر جذاب‌ و آرایشهای‌ دلفریب‌، اختلاط‌ و آمیزش‌ بدون‌ قیدو شرط‌ بین‌ دو جنس‌ مخالف‌ موجود باشد، خود آنان‌ و نسلهای‌ آینده‌ نمی‌توانند به‌ فضایی‌ آرام‌، متعادل‌ و سالم‌ که‌برای‌ تربیت‌ قوای‌ عقلی‌ و فکری‌ ضروریست‌، دست‌ یابند. آن‌ نوجوانان‌ هنوز به‌ کمال‌ بلوغ‌ نرسیده‌اند که‌ غول‌ شهوت‌و دیو سیاه‌ غریزه‌ جنسی‌ بر آنها غلبه‌ کرده‌ و آنان‌ را مانند برده‌ و غلام‌، تحت‌ تأثیر خود قرار می‌دهد و آنان‌ ناخودآگاه‌ به‌پای‌ غول‌ می‌افتند و هرگز قدرت‌ رهایی‌ از چنگال‌ او را نمی‌یابند.»

   در امریکا، کودکان‌ زودتر از معمول‌، بالغ‌ می‌شوند و از سنین‌ خردسالی‌، احساس‌ و هیجان‌ جنسی‌ در ایشان‌ زنده‌می‌شود. هیچ‌ جای‌ تعجب‌ نیست‌ که‌ در بین‌ طبقات‌ مختلف‌ حتی‌ طبقات‌ پولدار و باسواد، دخترانی‌ پیدا می‌شوند که‌درسالهای‌ هفت‌ و هشت‌ سالگی‌ با کودکان‌ هم‌ سن‌ و سال‌ خود رابطة‌ جنسی‌ برقرار کرده‌ و احتمالاً به‌ فحشاء مبتلامی‌گردند.

     به‌ عنوان‌ مثال‌ دختر هفت‌ ساله‌ای‌ از یک‌ خانواده‌ آبرومند! با برادر و گروهی‌ از دوستان‌ برادرش‌، مرتکب‌ فحشاءشده‌ بودند. پنج‌ نفر دیگر شامل‌ دو دختر و سه‌ پسر، گروه‌ فحشاء را تشکیل‌ داده‌ و کودکان‌ دیگر را به‌ این‌ کار وادارمی‌کردند در حالی‌ که‌ بزرگترین‌ آنها ده‌ ساله‌ بود. دختر دیگری‌ که‌ نُه‌ سال‌ داشت‌، خود را بسیار خوشبخت‌ می‌دانست‌زیرا در این‌ سن‌ و سال‌، معشوقة‌ چندین‌ نفر شده‌ بود!

     یکی‌ از مجلات‌ آمریکائی‌ نوشته‌ است‌:سه‌ عامل‌ شیطانی‌ وجود دارد که‌ دنیای‌ امروز ما را فرا گرفته‌ و در افروختن‌ آتش‌ برای‌ ساکنین‌ زمین‌ مؤثرند.عامل‌ اول‌ ادبیات‌ بی‌ آبرو و دور از عفت‌ است‌ که‌ بعد از جنگ‌ جهانی‌ با تمام‌ وقاحت‌ و بی‌عفتی‌ و بی‌آبرویی‌ بشکل‌عجیب‌ و غریبی‌ ترویج‌ شد و دنیارا فرا گرفت‌!

عامل‌ دوم‌ فیلمهای‌ سینمائی‌ سوپر است‌ که‌ نه‌ تنها غریزة‌ شهوانی‌ حیوانی‌ را تحریک‌ می‌کند بلکه‌ در این‌ خصوص‌،دروس‌ علمی‌ و عملی‌ را برایشان‌ تلقین‌ می‌نماید.عامل‌ سوم‌ پایین‌ آمدن‌ سطح‌ اخلاق‌ زنان‌ است‌ که‌ در لباس‌، برهنگی‌، اعتیاد و اختلاط‌ بدون‌ قید و شرطشان‌ با مردان‌بصورت‌ آشکاری‌ بچشم‌ می‌خورد. این‌ مفاسد سه‌ گانه‌ بمرور زمان‌ رو به‌ ازدیاد است‌ و آخرین‌ نتیجة‌ آن‌ زوال‌ تمدن‌ و ازبین‌ رفتن‌ مسیحیت‌ است‌ که‌ اگر ما امروز از طغیان‌ آنها جلوگیری‌ نکنیم‌، بطور حتم‌ تاریخ‌ رومیها و کسانی‌ که‌ به‌ پیروی‌ ازشهوت‌ و غریزه‌ جنسی‌ رهسپار عدم‌ گردیدند برای‌ ما هم‌ تکرار می‌شود زیرا آنها هم‌ مانند ما در شراب‌، زن‌، رقص‌ وموسیقی‌ و لهو و لعب‌ غرق‌ شده‌ بودند.

در این‌ جامعه‌ دیگر زن‌ِ با عفت‌ دارای‌ احترام‌ نیست‌! اصلاً عفت‌ و تهذیب‌ و حجاب‌ و از روابط‌ نامشروع‌ دوری‌ نمودن‌و قانع‌ بودن‌ به‌ همسر خود، نشانة‌ بی‌ تمدنی‌!وبی‌ فرهنگی‌ وعدم‌ پیشرفت‌ به‌ حساب‌ می‌آید!

آثار بنیان برافکن بیبند و باریب و آزادی لیبرال و لجام گسیخته و بی حجابی 

   در غرب‌، ادبیاتی‌ دارای‌ مرتبه‌ و منزلت‌ است‌ که‌ بتواند با جاذبه‌ های‌ جنسی‌ بکارگرفته‌ شده‌ در فیلمهای‌ سینمائی‌،تئاترها و موسیقی‌ها و داستانهای‌ فاسد، زن‌ را عریان‌تر و برهنه‌تر معرفی‌ بکند و بدین‌ وسیله‌ مشتریهای‌ بیشتری‌ جذب‌کرده‌ و مثلاً نوشته‌ شود که‌ فلان‌ فیلم‌ اینقدر فروش‌ داشت‌ و یا فلان‌ کتاب‌ با این تیراژ فروش‌ رفت‌. نتیجة‌ تسلط‌ شهوات‌ بر همة‌ امور ملتهای‌ غربی‌ و حضور بی‌ قید و شرط‌ زن‌ برهنه‌ و عریان‌ در همه‌ جا، پیدا شدن‌آثار مخربی‌ است‌ که‌ نصیب‌ این‌ ملتها شده‌ است‌.آثاری‌ همچون‌:

1-فساد نظام‌ خانوادگی‌،

2-افزایش‌ آمار طلاق‌ (یکی‌ از دانشمندان‌ فرانسه‌ که‌ چندبار هم‌ به‌ وزارت‌ رسیده‌ بود، زنش‌ را پنج‌ ساعت‌ بعد ازازدواج‌، طلاق‌ داد!)،

3-تعداد کم‌ ازدواج‌ (در فرانسه‌ از هر هزار نفر، هفت‌ یا هشت‌ نفر ازدواج‌ می‌کنند)

4-کثرت‌ فرزندان‌ نامشروع‌ (در انگلستان‌ از هر سه‌ کودک‌ یکنفر نامشروع‌ است‌)،

5-کشتن‌ فرزندان‌ نامشروع‌ با فراغت‌ بال‌ (در فرانسه‌، دادگاه‌ زنی‌ را که‌ طفلش‌ را خفه‌ کرده‌ بود و چون‌ طفل‌ هنوز نفس‌می‌کشید سر او را بدیوار کوبیده‌ بود و کشته‌ بود، مجرم‌ ندانست‌! همچنین‌ رقاصه‌ای‌ که‌ می‌خواست‌ زبان‌ کودکش‌ را ازحلقش‌ درآورد! لذا سر طفلش‌ را زخمی‌ کرده‌ و شاهرگش‌ را قطع‌ نموده‌ و او را کشته‌ بود، مجرم‌ شناخته‌ نشد!)

6-افزایش‌ بیماران‌ روانی‌ (در امریکا از هر سه‌ نفر یک‌ نفر مشکل‌ روانی‌ دارد)،

7-کثرت‌ تجاوزات‌ و جنایات‌ و از بین‌ رفتن‌ اخلاق‌ سالم‌ در جامعه‌ و بی‌اعتمادی‌ به‌ هم‌ و مردن‌ فضیلتهای‌ اخلاقی‌ دربین‌ اقشار مختلف‌ مردم‌،

8-از بین‌ رفتن‌ عاطفه‌ و محبت‌،

9-شورش‌ و طغیان‌ مردم‌،

10-احساس‌ پوچی‌ دربین‌ اکثر جوانان‌

و...همه‌ از معضلات‌ جوامع‌ غربی‌ می‌باشند.»

 

توضیح تفصیلی برخی مضرات بی حجابی و فساد در غرب از زبان مطبوعات و شخصیت های غربی

1- آسیب فراوان به خود زن و خانواده

مؤلف‌ کتب‌ تاریخ‌ فحشاء، آقای‌ «جورج‌ رائیلی‌ اسکات‌» انگلیسی‌ می‌نویسد:

     مرتکب‌ شدن‌ به‌ فسق‌ و فجور و ولگردی‌ در خیابانها و عدم‌ عفت‌ برای‌ دوشیزة‌ امروزی‌ از جمله‌ وسایل‌ زندگی‌تجملی‌ بشمار می‌رود. استعمال‌ مواد مخدر، و شرابهای‌ ترش‌ مزه‌، رنگ‌ کردن‌ ناخن‌ و لبها به‌ رنگ‌ سرخ‌، مهارت‌ داشتن‌در مورد مسائل‌ جنسی‌ و تدابیر ضدّ بارداری‌ و سخن‌ از فحشاء نیز از جمله‌ ضروریات‌ امروزی‌ شدن‌ و پیشرفت‌ زندگی‌تجملی‌ محسوب‌ می‌شود. تا الان‌ هم‌ تعداد زنانی‌ که‌ پیش‌ از ازدواج‌، روابط‌ جنسی‌ دارند رو به‌ ازدیاد و افزایش‌ است‌ وآن‌ را هیچ‌ عیب‌ و گناهی‌ نمی‌دانند و وجود دختران‌ باکره‌ در هنگام‌ عقد ازدواج‌ در کلیسا بسیار نادر و کمیاب‌ است‌.

     بزرگترین‌ عامل‌ این‌ بی‌ بند وباری‌ در مسائل‌ جنسی‌،اشتغال‌ زنان‌ به‌ کارهای‌ تجاری‌ و اداری‌ و کارهای‌ مختلف‌دیگر است‌ که‌ بهترین‌ وسیله‌ و فرصت‌ برای‌ اختلاط‌ مردان‌ و زنان‌ است‌. وباعث‌ شده‌ که‌ قوة‌ دفاعی‌ زن‌ در مقابل‌ تجاوزمرد، کم‌ و نابود شده‌ و روابط‌ شهوانی‌ بین‌ زن‌ و مرد از هر قید اخلاقی‌ آزاد گردد. در این‌ حال‌ لذت‌ زندگی‌ در نزددوشیزگان‌ این‌ است‌ که‌ مرد جام‌ لذت‌ و تمتع‌ را به‌ وی‌ تقدیم‌ کند و لذا بدنبال‌ این‌ لذتها به‌ رقاص‌ خانه‌ها، کلوپهای‌شبانه‌، هتلها و قهوه‌خانه‌ها سر می‌زند تا بتواند مرد بیگانه‌ای‌ را که‌ صاحب‌ ماشین‌ و ثروت‌ است‌، شکار کند! به‌ این‌ترتیب‌ او خود را با رضا و رغبت‌ فراوان‌ در محیط‌ و اوضاعی‌ می‌اندازد که‌ تمایلات‌ جنسی‌ را مشتعل‌تر می‌کند و نه‌ تنهااز عواقب‌ آن‌ ترسی‌ ندارد بلکه‌ آن‌ را با شادی‌ و آغوش‌ باز استقبال‌ می‌کند».

     جویس‌ برایس‌،نویسنده‌ وروزنامه‌ نگار: «با کاهش‌ تعداد خانواده‌ هایی‌ که‌ از پدر ومادر برخوردارند جامعه‌ ایالات‌ متحده‌ روندی‌ رو به‌ زوال‌ را آغاز نموده‌است‌.»

      واشنگتن‌ تایمز: «در آمریکا فرزندان‌ طلاق‌ و تک‌ والدینی‌ و بی‌ سرپرست‌ در محیط‌ خانه‌ خود هیچ‌ گونه‌ آموزش‌ اخلاقی‌نمی‌بینند.استثنا هم‌ وجود دارد وبعضی‌ مادران‌  کار خود را به‌ نحو احسن‌ انجام‌ می‌دهدند.اما بسیاری‌ از آنها درگیراستفاده‌ از مواد مخدر هستند و از نظر موقعیت‌ مالی‌ تنها نیم‌ قدم‌ با بی‌ خانمانی‌ فاصله‌ دارند.بنابراین‌ همه‌ چیز به‌ هم‌ریخته‌ است‌،بچه‌ها خشونت‌ و اثرات‌ منفی‌ را مدل‌ خود قرار می‌دهند.»

      «دکتر آنتوانت‌ ساندرز درباره‌ وضع‌ کودکان‌  امریکا می‌نویسد:  در  امریکادر سال‌ 1990 بیش‌ از یک‌ چهارم‌ کودکان‌ زیر هیجده‌ سال‌ یا فقط‌ با یکی‌ از والدین‌ خود ویا بدون‌ هیچ‌یک‌ بسر می‌بردند.»

      «براساس‌ آمار معتبر:در  امریکا سالانه‌ بیش‌ از یک‌ میلیون‌ نوجوان‌ از خانواده‌های‌ خود فرار می‌کنند که‌ نیمی‌ از آن‌هادختران‌ نوجوانی‌ هستند که‌ به‌ علت‌ سن‌ پایین‌ نمی‌توانند شغلی‌ داشته‌ باشند لذا به‌ دزدی‌ و مبادله‌ مواد مخدر و فحشاروی‌ می‌آورند.»

2-ظهور جنایات‌ وظلم‌ بوسیله‌ فرزندان‌ حرام‌!

     کسانی‌ که‌ غرایز خود را از غیر راه‌ شرعی‌،اطفاء می‌نمایند

وبوسیله‌ زنا ولواط‌ واستمناء ومساحقه‌ ،عمل‌ جنسی‌ انجام‌ می‌دهند، مبغوض‌ درگاه‌ الهی‌ بوده‌ ومورد لعن‌ واقع‌می‌شوند.

     اینان‌ با اسارت‌ در دست‌ هوای‌ نفس‌ ودر دست‌ شهوات‌ خود،از رحمت‌ الهی‌ دور شده‌ وجزو یاران‌ شیطان‌می‌شوند.اعمالی‌ از آنان‌ سر می‌زند که‌ هیچ‌ شباهتی‌ به‌ اعمال‌ انسانی‌ که‌ خلیفة‌ الهی‌ است‌ ،نمی‌باشد.به‌ چند مورد ازجنایتهای‌ بزرگی‌ که‌ بدست‌ افراد زناکاریا اولاد زنا بوجود آمده‌ است‌،اشاره‌ می‌شود:

     شهادت‌ حضرت‌ یحیی‌(ع‌) به‌ دستور یک‌ زن‌ فاسد

     «وقتی‌ «هیرودیس‌» تصمیم‌ گرفت‌ تا خلاف‌ قوانین‌ تورات‌ با دختر برادر خود که‌ زن‌ فاسدی‌ بود، ازدواج‌ کند،حضرت‌ یحیی‌7 با این‌ امر مخالفت‌ کرد و این‌ ازدواج‌ را باطل‌ اعلام‌ نمود.زن‌ مزبور وقتی‌ از مخالفت‌ این‌ پیامبر الهی‌ باخبر شد، دشمنی‌ با او را در دل‌ گرفت‌ و نقشه‌ای‌ کشید. او شبی‌ خود رازینت‌ داد و با زیبائی‌ کامل‌ نزد عمویش‌ رفت‌ و در ساعتی‌ که‌ دل‌ عمو در گرو گرفتن‌ کام‌ دل‌ از این‌ زن‌ فاسد بود، قبول‌خواستة‌ عمو را در گرو کشتن‌ یحیی‌7 اعلام‌ کرد. پادشاه‌ شهوتران‌ برای‌ جلب‌ رضایت‌ این‌ زن‌ زانیه‌، دستور داد تا سریحیی‌7 را برای‌ آن‌ زن‌ بیاورند! مأمورین‌ پادشاه‌ سر حضرت‌ یحیی‌7 را در حال‌ عبادت‌ بریدند و داخل‌ طشتی‌ قرارداده‌ برای‌ این‌ زن‌ آوردند.»

یک‌ فرزند وچندپدر!

     نابغه‌ مادر عمروعاص‌، زنی‌ منحرف‌ و مشهوره‌ بود. او با مردانی‌ چون‌ ابولهب‌، امیة‌ بن‌ خلف‌، هشام‌ بن‌ مغیره‌،ابوسفیان‌ و عاص‌ بن‌ وائل‌ ارتباط‌ نامشروع‌ داشت‌. بعد از تولد عمرو، هرکدام‌ از اینها ادعا می‌کرد که‌ عمرو فرزنداوست‌! ولی‌ چون‌ عاص‌ کمکهای‌ مالی‌ به‌ نابغه‌ می‌کرد، این‌ زن‌ اعلام‌ کرد که‌ عمرو، فرزند عاص‌ می‌باشد! امّا ابوسفیان‌می‌گفت‌: تردیدی‌ ندارم‌ که‌ عمرو، فرزند من‌ است‌ و از آمیزش‌ من‌ منعقد شده‌ است‌!

فرزند زن‌ زناکار!

     «زیاد که‌ خود و پسرش‌ ابن‌ زیاد از جنایتکاران‌ زمان‌ خودشان‌ بوده‌اند، از زنانی‌ هرزه‌ بوجود آمدند. مادر زیاد بنام‌سمیه‌ از صاحبان‌ عَلَم‌! درمکه‌ بوده‌ است‌ که‌ از این‌ راه‌ به‌ فسق‌ و فجور می‌پرداخته‌ است‌. وقتی‌ زیاد بدنیا آمد، چون‌پدرش‌ معلوم‌ نبود، کیست‌، او را زیاد بن‌ ابیه‌! یعنی‌ زیاد پسر پدرش‌! نامیدند. زیاد و پسرش‌ عبیداللّه‌ جنایات‌ فراوانی‌نسبت‌ به‌ خاندان‌ پیامبر و اولیاء خدا روا داشتند.»

مادر حجّاج‌ خونخوار!

     مادر حجاج‌ زن‌ هوسرانی‌ بود که‌ با مردانی‌ غیر از شوهرش‌ ارتباط‌ نامشروع‌ داشت‌. او مدتی‌ عاشق‌ جوان‌ زیبائی‌ بنام‌نذر شد و اشعار عاشقانه‌ در وصف‌ یار می‌گفت‌. عمر که‌ خلیفه‌ بود، خبردار شد و دستور داد تا سر نذر را تراشیدند و اورا تبعید نمود. گفته‌اند حتی‌ در هنگام‌ آمیزش‌ با شوهرش‌ یوسف‌، بیاد نذر بود. امام‌ ششم‌7 در بارة‌ حجاج‌ که‌120000 شیعه‌ را شهید نمود فرمود:  این‌ جنایات‌ حجاج‌ بخاطر آن‌ مادر عیاش‌ و لااُبالیش‌ بوده‌ است‌.

      «پیامبر(ص‌) به‌ امام‌ حسن‌(ع‌)فرمود:آن‌ کسیکه‌ تورا می‌کشد،فرزند زنا وفرزند پسرزناکار است‌!»

      «امام‌ صادق‌(ع‌):کسیکه‌ امام‌ حسین‌(ع‌)را کشت‌،ولدالزنابود وکسیکه‌ حضرت‌ یحیی‌(ع‌)را کشت‌ نیز ولد الزنابود.»

3-اشاعه‌ بیماریهای‌ عجیب‌ وغریب‌ و امراض روانی

     امراض‌ وبیماریهای‌ مختلف‌ جنسی‌ همانند ایدز جهان‌ را پر کرده‌ است‌ زیرا فساد جنسی‌ دنیا را پر نموده‌ است‌

«ظهر الفسادُ فِی‌ البَّرِ والبَحرِ بماکسبت‌ْ ایدی‌ِ الناس‌»روم‌41

     بخاطر اعمال‌ مردم‌، فساد دنیا را چه‌ در خشکی‌ وچه‌ در دریا پرکرده‌ است‌.

     «نیوت‌ گنگریچ‌ ،رئیس‌ اسبق‌ مجلس‌ نمایندگان‌ امریکا:

    ایالات‌ متحده‌ باید جهان‌ را رهبری‌ کند...اما با کشوری‌ که‌ در آن‌ دوازده‌ ساله‌ها باردار می‌شوند،پانزده‌ساله‌ها همدیگر را می‌کُشند،هفده‌ ساله‌ها به‌ ایدز مبتلا می‌شوند و هجده‌ ساله‌ها دیپلم‌ می‌گیرند بدون‌اینکه‌ بتوانند بخوانند و بنویسند،هیچ‌ کس‌ را نمی‌شود رهبری‌ کرد!»

      جان‌ نکد،نویسنده‌ وتحلیل‌ گر غربی‌:

    «انتشار ایدز در ایالات‌ متحده‌ و اروپا و سایر نقاط‌ جهان‌ خطر جدی‌ در روابط‌ این‌ جوامع‌ بوجود آورده‌ است‌.هزاران‌نفر و از جمله‌ شخصیت‌های‌ معروفی‌ نظیر«روک‌ هادسون‌»هنرپیشه‌ آمریکایی‌ به‌ این‌ بیماری‌ دچار شده‌اند.اکنون‌شانزده‌ میلیون‌ نفر در سنین‌ مختلف‌ در کشورهای‌ اروپایی‌ و آمریکا حامل‌ ویروس‌ ایدز هستند...هراس‌ از مواجهه‌ با این‌هیولای‌ خزنده‌ به‌ استودیوهای‌ هالیوود نیز کشانده‌ شده‌ است‌.آن‌ جا که‌ پس‌ از ابتلای‌ برخی‌ هنرمندان‌ نامی‌،تمامی‌هنرپیشه‌های‌ زن‌ ومرد ملزم‌ به‌ ارائه‌ گواهی‌ نامة‌ عدم‌ ابتلا به‌ ویروس‌ ایدز هستند!»

      «در فاصله‌ سال‌ 1985 تاکنون‌ ایدز قربانیان‌ زیادی‌ از هالیوود گرفته‌ است‌.

     جون‌ کالینز،بازیگر سینما گفته‌ است‌ که‌:ایدز مکافات‌ گناهان‌ هالیوود است‌.

     مرگ‌ هادسن‌ در اکتبر 1985 همچون‌ زلزله‌ موجی‌ از وحشت‌ و حیرت‌ در قشرهای‌ لوکس‌ هالیوودبرانگیخت‌.ادآلستر رئیس‌ اتحادیه‌ بازیگران‌ سینما،که‌ شصت‌ هزار بازیگر را زیر پوشش‌ خود دارد،پیشنهاد کرد که‌ درگام‌ اول‌ صحنه‌های‌ بوسه‌ از کلیه‌ فیلمنامه‌ها حذف‌ شود!...

در سال‌ 1991 فقط‌ آمار رسمی‌ حاکی‌ از 67مرگ‌ در هالیوود بر اثر ابتلای‌ به‌ ایدز بوده‌ است‌.»

     همچنین‌ بیماریهای‌ مختلف‌ روانی‌ درمیان‌ ملتهای‌ بی‌ بندوبار در سطح‌ بسیار وسیعی‌ ظاهر می‌شود: در سال‌ 202 افسردگی‌ پس‌ از بیماری‌های‌ قلبی‌ ،گسترده‌ترین‌ بیماری‌ دامن‌ گیر بشر خواهد بود.به‌ نوشته‌ این‌ مجله‌:

    دکتر ارنست‌ برنت‌ و همکارانش‌ از انستیتو تکنولوژی‌ ماساچوست‌ آمریکا برآورد کرده‌اندکه‌ هزینه‌های‌ مربوط‌ به‌بیماری‌ افسردگی‌ در آمریکا سالانه‌ بالغ‌ بر 44میلیارد دلار یعنی‌ تقریبا برابر هزینه‌های‌ بیماری‌های‌ عروقی‌ است‌ و این‌بدان‌ معنا است‌ که‌ هر آمریکایی‌  سالانه‌ 6هزاردلار بابت‌ بیماری‌ افسردگی‌ پرداخت‌ می‌کند.

     این‌ مجله‌ می‌افزاید: هزینه‌های‌ مربوط‌ به‌ درمان‌ بیماری‌ افسردگی‌ به‌ 12 میلیارد و400میلیون‌ دلار بالغ‌ می‌شود و خودکشی‌ مبتلایان‌ به‌افسردگی‌ 7میلیارد و500میلیون‌ دلار به‌ این‌ رقم‌ می‌افزاید که‌ خسارت‌ ناشی‌ از دست‌ رفتن‌ نیروی‌ انسانی‌ در آن‌ به‌حساب‌ نیامده‌ است‌.

     اکونومیست‌ می‌نویسد:

     در این‌ میان‌،بازار داروهای‌ ضد افسردگی‌ بسیار گرم‌ است‌.طبق‌ برآورد انستیتو تکنولوژی‌ ماساچوست‌ ارزش‌ بازارجهانی‌ این‌ داروها بالغ‌ بر 7میلیارد دلار است‌ که‌ انتظار می‌رود در پنج‌ سال‌ آینده‌ 50%رشد داشته‌ باشد!

     مشهورترین‌ داروی‌ درمان‌ بیماری‌ افسردگی‌ که‌ امروزه‌ به‌ ویژه‌ در آمریکا رواج‌ دارد «پروژاک‌»است‌ که‌ شرکت‌سازندة‌ آن‌ «الی‌ لیلی‌»سالانه‌ 2میلیارد و600میلیون‌ دلار به‌ جیب‌ سهامداران‌ خود سرازیر می‌کند.»

     در مجله‌ دانستنی‌ها ،5/7/62 آمده‌ است‌ که‌:

     آمریکایی‌ها هرشب‌ بالغ‌ بر سی‌ میلیون‌ قرص‌ خواب‌ آور مصرف‌ می‌کنند،که‌ اگر طی‌ یک‌ سال‌ این‌ تعداد قرص‌ راروی‌ هم‌ انباشته‌ کنیم‌ حدود 600000کیلوگرم‌ وزن‌ خواهد داشت‌. واین‌ 600تن‌ قرص‌ برای‌ به‌ خواب‌ بردن‌ تمام‌ مردم‌ جهان‌ به‌ مدت‌ هشت‌ شبانه‌ روز کافی‌ می‌باشد.!

4-سقط‌ جنین‌ واز بین‌ بردن‌ فرزندان‌ حرام‌

     «سالانه‌ بیش‌ از چهارصدهزار مورد سقط‌ جنین‌ در زنان‌ زیر بیست‌ سال‌در آمریکارخ‌ می‌دهد که‌ اکثراً در دختران‌ازدواج‌ نکرده‌  امریکایی‌ است‌ و70% این‌ دختران‌ حملات‌ جنسی‌ افراد وگروههای‌ مستهجن‌ و هرزه‌ را تجربه‌می‌کنند!»

      «در شهر نیویورک‌ فردی‌ که‌ یک‌ کلینیک‌ روان‌ شناسی‌ خصوصی‌ تأسیس‌ کرده‌ بود ودر آن‌ یکصد کودک‌ را تحت‌نظارت‌ و مراقبت‌ داشت‌ پس‌ از آنکه‌ متهم‌ شد که‌ تمامی‌ یکصد کودک‌ را مورد تجاوز قرار داده‌ است‌ به‌ اسرائیل‌گریخت‌ که‌ متأسفانه‌ یک‌ سوم‌ این‌ کودکان‌ آلوده‌ به‌ ایدز شدند...!»

      آمار فوق‌ از کشور آمریکا است‌ ودر دیگر کشورهای‌ غربی‌ وضع‌ بهتر از این‌ نمی‌باشد.در کشور ایران‌ بخاطر نفوذفرهنگ‌ اسلامی‌ در میان‌ خانواده‌ها،خوشبختانه‌ آمار سقط‌ جنین‌ ودیگر آثار مخرب‌ در تمدن‌ غرب‌،بسیار پایین‌ بوده‌واصلا قابل‌ مقایسه‌ با آمار دنیای‌ غرب‌ نمی‌باشد.در عین‌ حال‌ باید خانواده‌ها هوشیار وبیدارباشند وبدانند که‌ تهاجم‌فرهنگی‌ یک‌ مسئله‌ بسیار جدی‌ است‌ واین‌ تهاجم‌ در حال‌ حاضر با سرعت‌ پایینی‌ در حال‌ ورود به‌کشورماست‌.نشانه‌های‌ این‌ تهاجم‌،وضع‌ لباسهای‌ دختران‌ وپسران‌،میل‌ به‌ اختلاط‌ جنسی‌ در بین‌ بعضی‌ ازجوانان‌،استفاده‌ از حدود صدهزارماهواره‌ درپایتخت‌ ودیگرشهرهادر منازل‌،وفور سی‌ دی‌های‌ شو ورقص‌غربی‌،رفاقت‌های‌ نامشروع‌ در بین‌ بعضی‌ از نوجوانان‌،دوری‌ از مسجد ومراسمات‌ مذهبی‌ دربین‌ جوانان‌ و...علامتهای‌خطری‌ برای‌ فرهنگ‌ ایرانی‌ اسلامی‌ کشور ما بشمار می‌رود.

5-اشاعه‌ روابط‌ جنسی به‌ محارم‌ وداخل‌ خانواده‌ها وزیادشدن‌ تجاوزات‌ جنسی‌!

     «بر اساس‌ آمار ارائه‌ شده‌ در ایالات‌ متحده‌  امریکا یک‌ میلیون‌ نوجوان‌ در دوران‌ بلوغ‌ از منزل‌ فرار می‌کنند که‌3/2فرار افراد مؤنث‌ ناشی‌ از آزارهای‌ جنسی‌ در محیط‌ خانواده‌ می‌باشد.»

      بنجامین‌ اسپاک‌،پزشک‌ آمریکایی‌:«میزان‌ قتل‌ و تجاوز و بهره‌ کشی‌ جنسی‌ و بهره‌ کشی‌ از فرزندان‌ و همسران‌ به‌ طور تکان‌ دهنه‌ای‌ بالاست‌.»«بیشترسالخوردگان‌ -مگر این‌ که‌ ثروتمند باشند-آرزو دارند که‌ فقط‌ تحمل‌ شوند.»«دیگر پدر در بسیاری‌ از خانواده‌ها چهره‌ باابهتی‌ ندارد...و در برنامه‌های‌ تلویزیونی‌ اغلب‌ اوقات‌ پدر به‌ عنوان‌ دلقک‌ تصویر می‌شود،مادران‌ هرچه‌ کمتر وکمتر درمقام‌ تربیت‌ کنندگان‌ قابل‌ اتکا و قابل‌ احترام‌ دیده‌ می‌شوند.»«هر بچه‌ای‌ به‌ طور متوسط‌ تا قبل‌ از پایان‌ دورة‌ ابتدایی‌تصویرِ «رسانه‌ای‌»حدود هشت‌ هزار قتل‌ را تماشا کرده‌ است‌.»

      جونز لانز،از اساتید دانشگاه‌ بوستون‌ آمریکا:«یک‌ نوجوان‌ شانزده‌ ساله‌ آمریکایی‌ در دوران‌ کودکی‌ و نوجوانی‌ اش‌ تا سن‌(16سالگی‌)شاهد هجده‌ هزار مورد قتل‌و هشت‌ هزار مورد تجاوز جنسی‌ از تلویزیون‌ می‌باشد.»

     «کشیش‌ یرس‌ ریتر می‌گوید:در  امریکا بالغ‌ بر پانصدهزار نوجوان‌ زیر هفده‌ سال‌ اختصاصاً به‌ کار فحشا اشتغال‌دارند.»

      نیویورک‌ تایمز:  «تفریح‌ آمریکاییان‌ شکل‌ زشت‌ وشرم‌ آوری‌ پیدا کرده‌ است‌.فیلم‌ها و ترانه‌ها،آوازها و نمایش‌ها به‌ جای‌ اینکه‌ الهام‌بخش‌ و پیام‌ آور باشند،هراس‌ آور و زننده‌ شده‌اند. تجاوز جنسی‌، استعمال‌ دخانیات‌، مواد مخدر،شیطان‌ پرستی‌، خشونت‌ وهرزگی‌ و بی‌ بند وباری‌ در شهرهای‌مختلف‌ آمریکا اوج‌ گرفته‌ است‌.

     شهرهایی‌ چون‌ واشنگتن‌،نیویورک‌،شیکاگو،بوستون‌،لس‌آنجلس‌، سانفرانسیسکو و چند شهر دیگر به‌ عنوان‌ مناطق‌خطرناک‌ قلمداد شده‌اند،زیرا هیچ‌ گونه‌  تأمین‌ جانی‌ و ناموسی‌ برای‌ زنان‌ وجود ندارد.»

      نشریه‌ آمریکایی‌ ریدرز دایجست‌:«هرساله‌ 350هزار دختر نوجوان‌ آمریکایی‌ در سنین‌ بین‌ پانزده‌ تا نوزده‌ سال‌ دورة‌ دبیرستان‌ به‌ سبب‌ ارتباط‌های‌نامشروع‌ فرزندان‌ غیرقانونی‌ به‌ دنیا می‌آورند و این‌ آمار در دهه‌های‌ اخیر سال‌ به‌ سال‌ در حال‌ افزایش‌ است‌.»

      ویلسون‌ ،پزشک‌ آمریکایی‌:«در ایالات‌ متحده‌ از هر دوزن‌ یکی‌ در طول‌ زندگی‌ در معرض‌ تهدید و تجاوز گروهی‌ بوده‌ که‌ همراه‌ بامصرف‌ الکل‌ و مواد مخدر می‌باشد.»

      «سالانه‌ بیش‌ از چهارصد هزار مورد سقط‌ جنین‌ در زنان‌ زیر بیست‌ سال‌ رخ‌ می‌دهد که‌ اکثراً در دختران‌ ازدواج‌نکرده‌ آمریکایی‌ است‌ و70% این‌ دختران‌،حملات‌ جنسی‌ افراد و گروههای‌ مستهجن‌ و هرزه‌ را تجربه‌ می‌کنند.»

   نیویورک‌ تایمز:«کارآگاهان‌ شخصی‌ بوش‌ هم‌ قادر به‌ مهار جنایات‌ وتعرض‌ به‌ خانم‌های‌ جوان‌ ودختران‌ نیستند!و تنها رفتن‌ به‌ بیرون‌از خانه‌ از ساعت‌ هشت‌ شب‌ برای‌ زنان‌ ودختران‌ 100%مخاطره‌ آمیز است‌.»

منبع:منبع: وبلاگ زنگ تفکر: agah57.parsiblog.com/-84683.htm

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و یکم خرداد 1387ساعت 18:26  توسط بصیر  |